We Understand Your Needs

شرکت افزار مبین

با ما بیشتر آشنا شوید

گروه افزار مبین با بیش از 22 سال سابقه در واردات ابزارآلات صنعتی و همچنین تولید دسته ای از ابزارآلات در سال 1391 موفق به اخذ نمایندگی انحصاری محصولات شرکت pilana در ایران گردید و پس از ورود به عرصه فروش تیغ اره نواری در صدر بازار خلأ غیر تخصصی بودن آن را حس کرد و برای پر کردن این خلأ روش متفاوتی را در فروش و پیشنهاد جنس به صنعتگران برگزید.
شرکت افزار مبین با بالا بردن تنوع تیغ ها به بیش از 130 مدل توانست برای هر متریال با هرابعادی تیغ درست را پیشنهاد بدهد و همین امر باعث رضایت مشتریان و پیشرفت سریع شرکت در این عرصه گردیده است و با آموزش رایگان حضوری در شرکت ها سعی بر بالا بردن راندمان و کاهش هزینه ها برای دوستان داشته است.
386 مشتری راضی از خدمات
130 تنوع محصول
15 پرسنل متخصص و مجرب
9 بیش از 9 سال تجربه
2 نمایندگی و عاملیت فروش
1 تنها نمایندگی رسمی در ایران

چرا باید شرکت افزار مبین را انتخاب کنیم؟

شرکت افزار مبین بدون هیچ واسطه ای کالا را مستقیم از چک به ایران وارد و توزیع می کند به همین جهت قادر به رقابت قیمت با دیگر برند های اورجینال اروپایی می باشد ما با بالا بردن تنوع تیغ ها به بیش از 130 مدل توانست برای هر متریال با هرابعادی تیغ درست را پیشنهاد بدهد و همین امر باعث رضایت مشتریان و پیشرفت سریع شرکت در این عرصه گردیده است و با آموزش رایگان حضوری در شرکت ها سعی بر بالا بردن راندمان و کاهش هزینه ها برای دوستان داشته است.

پیلانا از سال 1391

تیغ اره پیلانا در ایران

در سال ۱۳۹۱، شرکت افزار مبین به عنوان نماینده رسمی و انحصاری محصولات پیلانا در ایران انتخاب گردید و از آن زمان با جلب اعتماد و رضایت مشتریان بسیاری توانست به عنوان یکی از کلیدی ترین تامین کنندگان تیغ های اره نواری در ایران مطرح گردد. مجموعه ما با تشکیل تیم کاملا تخصصی آموزش دیده توسط کادر فنی پیلانا، درصدد برآمده تا با ارائه مشاوره های دقیق و فنی به صنعتگران محترم، بهره وری و راندمان عملیات برشکاری را به طرز چشمگیری ارتقاء بخشد.

We Understand Your Needs
ما نیازهایتان را می شناسیم و درصدد برآمده ایم تا با ارائه مشاوره های دقیق و فنی به صنعتگران محترم، بهره وری و راندمان عملیات برشکاری را به طرز چشمگیری ارتقاء بخشیم.
map-pilana

تماس شما می تواند شروع کننده یک مکالمه سازنده باشد

راه های ارتباطی با پیلانا

واحد فروش

استعلام قیمت، خرید، سایر سوالات فنی و مشاوره پیش از خرید مربوط به این بخش است.

شماره تماس: ۰۳۱۳۳۸۷۶۷۷۱

پست الکترونیک: info@pilanametal.ir

دفتر مرکزی

سوالات و مشکلات مالی واریز، استرداد و پیگیری، درخواست نمایندگی مربوط به این بخش است

شماره تماس: ۰۳۱۳۳۳۷۱۲۰۹

پست الکترونیک: info@pilanametal.ir

تعمیرگاه

تعمیر، جوش تیغ اره  بررسی مشکلات فنی مربوط به این بخش است.

شماره تماس: ۰۳۱۳۳۸۶۵۶۳

پست الکترونیک: info@pilanametal.ir

همراه

انتقادات و پیشنهادات، نمایندگی و سایر درخواست های  مربوط را، با این شماره مطرح کنید

شماره تماس: ۰۹۱۲۰۵۶۶۷۸۶

پست الکترونیک: info@pilanametal.ir