شرکت تولید ابزارهای برش پیلانا

Pillana cutting tools manufacturing company

شرکت تولید ابزارهای برش(تیغ اره نواری) پیلانا (PILANA Metal S.R.O) ، در سال ۱۹۳۴ میلادی در جمهوری چک آغاز به کار نمود و تا امروز بیش از ۸۰ سال در تولید و توسعه انواع ابزارهای برش و بخصوص تیغ اره های نواری فعالیت داشته است. خطوط تولید این کارخانه با پیشرفته ترین فناوری اروپایی بازطراحی شده است و فولاد مورد مصرف این مجموعه نیز صرفا از تولیدکنندگان برتر فولاد اروپا تامین می شود.

پیلانا در ایران

در سال ۱۳۹۱، شرکت افزار مبین به عنوان نماینده رسمی و انحصاری محصولات پیلانا در ایران انتخاب گردید و از آن زمان با جلب اعتماد و رضایت مشتریان بسیاری توانست به عنوان یکی از کلیدی ترین تامین کنندگان تیغ های اره نواری در ایران مطرح گردد. مجموعه ما با تشکیل تیم کاملا تخصصی آموزش دیده توسط کادر فنی پیلانا، درصدد برآمده تا با ارائه مشاوره های دقیق و فنی به صنعتگران محترم، بهره وری و راندمان عملیات برشکاری را به طرز چشمگیری ارتقاء بخشد.

We Understand Your Needs

ما نیازهایتان را می شناسیم و درصدد برآمده ایم  تا با ارائه مشاوره های دقیق و فنی به صنعتگران محترم، بهره وری و راندمان عملیات برشکاری را به طرز چشمگیری ارتقاء بخشیم.

گواهینامه های اخذ شده

افزار مبین معتقد است کسب و کار حرفه ای بر دو پایه علم و تجربه استوار است. مدارک و گواهینامه ها حاکی از آن است که آن کسب و کار به اصولی بودن فعالیت خود پایبند است و تجربه علمی نتیجه بکارگیری علوم را ثابت می کند.