تیغ اره نواری

از تیغ اره نواری در دستگاه اره نواری  استفاده می شود. برای برش انواع مواد و متریال ها مانند انوع فلزات فولاد و غیر فولاد و غیر آهنی و نیز انواع چوب و گوشت یخ زده یا گوشت تازه، چوب سخت و چوب نرم و دیگر متریال ها از این نوع اره ها  استفاده میشود. به طور کلی برای برش های مختلف زاویه دار و حساس یا اجسام و متریالهایی که ضخامت یا طول آنها از لحاظ ابعاد و اندازه  از اره های معمولی بزرگتر است، ناچارا از تیغ اره نواری و دستگاه اره فلکه استفاده می شود.

تیغ اره نواری پیلانا یکی از برترین و بهترین تیغ اره نواری های بازار میباشد که در حال رقابت با برند های معتبر کشور مانند Eberle  و دیگر برندها  با قیمتی کاملا رقابتی هست.

این تیغ اره در انواع فلز و چوب و گوشت ارائه میگردد که در مبحث فلز با گستردگی زیادی همراه میباشد  به طوری که هر شرکت یا کارگاه بر اساس نیاز خود و با گرفتن مشاوره و یا استفاده از نرم افزار اندروید پیلانا قادر به انتخاب صحیح تیغ اره نواری مناسب و قابل استفاده بروی دستگاه تیغ اره خود میباشد.

باید توجه نمود که از آنجا که استفاده از تیغ اره نواری نیاز به دانش و اطلاعات صحیح در زمینه تیغ اره نواری را دارد شرکت یا کارگاه باید متناسب با نیاز خود و هماهنگ با دستگاه خود تیغ اره مناسب انتخاب نماید که موجب ضرر و زیان آن کارگاه نگردد.

تیغ ها بنا به نیاز مشتری و به درخواست وی برش خورده و بصورت سر به سر  جوش خورده و  به مشتریان ارائه میگردد و در برخی موارد نیز بصورت کلاف ، و با توجه به سایز دستگاه و نیاز هر شخص برش خورده و بصورت سر به سر جوش خورده و در بازار ارائه می‌شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *